Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 164375-2022
Submission deadline has been amended by:  190701-2022
Polen-Katowice: Teile für Förderer
2022/S 062-164375
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa zgrzebeł do przenośników zgrzeblowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 292-2
Referenznummer der Bekanntmachung: 70220294
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42419800 Teile für Förderer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.2 Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. . 4 Zamawiający, na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odrzuci ofertę, w której udział produktów pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców lub państw, wobec których stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE Przedmiot zamówienia dotyczy dostawy zgrzebeł do przenośników zgrzebłowych nr grupy 292-2 Przedmiot zamówienia podzielono na 40 zadań.Szczegółowy opis oraz wymagania prawne i parametry tech.użytkowe są określono w SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
zgrzebło kompletne do przenośnika zgrzebłowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zgrzebło kompletne do przenośnika zgrzebłowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis , wymagania prawne i parametry techniczno- usługowe określono w załączniku nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 2
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Los-Nr.: 5
Los-Nr.: 6
Los-Nr.: 7
Los-Nr.: 8
Los-Nr.: 9
Los-Nr.: 10
Los-Nr.: 11
Los-Nr.: 12
Los-Nr.: 13
Los-Nr.: 14
Los-Nr.: 15
Los-Nr.: 16
Los-Nr.: 17
Los-Nr.: 18
Los-Nr.: 19
Los-Nr.: 20
Los-Nr.: 21
Los-Nr.: 22
Los-Nr.: 23
Los-Nr.: 24
Los-Nr.: 25
Los-Nr.: 26
obejma zgrzebła do przenośnika zgrzebłowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Los-Nr.: 27
Obejma zgrzebła do przenośnika zgrzebłowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis , wymagania prawne i parametry techniczno- usługowe określono w załączniku nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 28
Los-Nr.: 29
Los-Nr.: 30
Los-Nr.: 31
Los-Nr.: 32
Los-Nr.: 33
Los-Nr.: 34
Los-Nr.: 35
Los-Nr.: 36
Los-Nr.: 37
zamek boczny do przenośnika zgrzebłowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Los-Nr.: 38
Zamek boczny do przenośnika zgrzebłowego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis , wymagania prawne i parametry techniczno- usługowe określono w załączniku nr 1 i 2 do SWZ.
Los-Nr.: 39
Los-Nr.: 40