Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Furnizare oxigen medical, inchiriere, verificare si reparatii butelii oxigen medical
Reference number: 3
II.1.2)Main CPV code24111900 Oxygen
II.1.4)Short description:
Furnizare oxigen medical, inchiriere, verificare si reparatii butelii oxigen medical pentru 24 luni în conformitate cu cerințele caietului de sarcini.
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de termenul limita.