Lieferungen - 165327-2022
Submission deadline has been amended by:  269682-2022
Polen-Katowice: Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
2022/S 063-165327
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP.381.013.2022.DWU
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących tj.: tuszy i tonerów, określonych w załączniku nr 2A i 2B , do SWZ.
2) Zakres zamówienia obejmuje dostarczenie materiałów do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz udzielenie gwarancji na dostarczone materiały, a także udzielenie wsparcia technicznego w okresie gwarancji, bez dodatkowego wynagrodzenia (jeśli dotyczy).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część A: Materiały eksploatacyjne
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30192113 Tonerkassetten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących tj.: tuszy i tonerów, określonych w załączniku nr 2A do SWZ, zwanych dalej: „materiałami”.
2) Zakres zamówienia obejmuje dostarczenie materiałów do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz udzielenie gwarancji na dostarczone materiały, a także udzielenie wsparcia technicznego w okresie gwarancji, bez dodatkowego wynagrodzenia (jeśli dotyczy) ;
3) Zamawiający wymaga, aby oferowane materiały spełniały wymagania: powinny pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji – 2021/22 r.); powinny być wykonane w całości z fabrycznie nowych podzespołów (nie będących regenerowanymi, prefabrykowanymi lub z recyklingu), nie mogą mieć śladów poprzedniego używania, uszkodzenia, powinny posiadać wymagane prawem atesty i badania, powinny posiadać oryginalne opakowania z zabezpieczeniami stosowanymi przez danego producenta np. hologramy, muszą zawierać oryginalne znaki firmowe producenta, nienaruszone cechy opakowania oryginalnego, pierwotnego, muszą być pakowane pojedynczo, dostarczone do Zamawiającego w oryginalnych opakowaniach producenta, muszą posiadać na opakowaniach zewnętrznych logo i nazwę producenta, opis zawartości i numer katalogowy, w przypadku dostawy produktów równoważnych wymagane jest podanie na opakowaniu oznaczenia oryginalnego materiału eksploatacyjnego, którego dotyczy zamiennik (produkt równoważny), materiały dedykowane do jednego urządzenia muszą pochodzić od jednego producenta (z wyjątkiem urządzeń monochromatycznych), muszą być w pełni kompatybilne z urządzeniami Zamawiającego, tj. producentów:
część A: BROTHER, CANON, DELL, EPSON, HP, LEXMARK, MINOLTA, OKI, RICOH, SAMSUNG, UTAX, XEROX, część B: KYOCERA, KYOCERA-MITA.
4) Zamawiający dopuszcza składanie ofert na materiały równoważne tzn. nie wyprodukowane przez producenta urządzeń, z którymi będą używane. Za równoważne Zamawiający uzna tonery/tusze, których parametry techniczne i funkcjonalne oraz standardy jakościowe będą takie same lub lepsze w stosunku do przedmiotu opisanego przez Zamawiającego, materiały powinny być wyprodukowane zgodnie z normami: ISO/IEC 19752:2004, ISO/IEC 19798:2007, ISO/IEC 24711:2007, ISO/IEC 24712:2007, ISO-9001:2008 oraz ISO-14001:2004 (lub równoważnymi lub zastępującymi je normami), Zamawiający dopuszcza złożenie oferty równoważnej na materiały eksploatacyjne innych producentów niż wskazane powyżej odpowiednio dla części A i B, pod warunkiem dołączenia do każdego proponowanego materiału dokumentów, o których mowa w rozdz. III ust. 1 SWZ. 2) Zamawiający nie ogranicza liczby części, na którą wykonawca może złożyć ofertę, ani nie wskazuje maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy; Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych.
5) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na dodatkowe dostawy w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
6) Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia sukcesywnie, partiami, według bieżących potrzeb Zamawiającego w terminie od zawarcia umowy przez okres 12 m-cy lub do momentu wyczerpania ilości materiałów określonych w załączniku nr 2 do SWZ, w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej. Dostawy będą realizowane w terminie do 5 dni od daty otrzymania pisemnego zamówienia wystawionego przez Zamawiającego.
7) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski, Magazyn Artykułów Różnych, ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice.
8) Wymagany minimalny termin gwarancji: 12 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru.
9) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Część B: Materiały eksploatacyjne do urządzeń Kyocera
Los-Nr.: 2
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących tj.: tuszy i tonerów, określonych w załączniku nr 2B do SWZ, zwanych dalej: „materiałami”.
Dostawy - 165327-2022
Polska-Katowice: Toner do drukarek laserowych/faksów
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: DZP.381.013.2022.DWU
II.1.2)Główny kod CPV
30125110 Toner do drukarek laserowych/faksów
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
30192113 Wkłady drukujące
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2