Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на преносими компютри за нуждите на Държавна агенция „Електронно управление“(ДАЕУ)
II.1.2)Основен CPV код30213000 Персонални компютри
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Доставка на преносими компютри за нуждите на Държавна агенция „Електронно управление“ чрез Системата за електронно възлагане на обществени поръчки (СЕВОП) въз основа на сключено рамково споразумение № СПОР-24/20.11.2019 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на компютри и периферни устройства за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 2: „Доставка на преносими компютри“.