Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa stojaków stalowych podporowych ciernych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku – nr grupy materiałowej 285-2
Numer referencyjny: 701802055
II.1.2)Główny kod CPV44460000 Podpórki i rozpórki górnicze
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44460000 Podpórki i rozpórki górnicze
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie 1 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEMPOPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-2500 MM szt. 65
Część nr: 2
Zadanie 2 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEMPOPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax 2800MM szt. 39
Część nr: 3
Zadanie 3 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEMPOPRZECZNYM DWUKLINOWYM H max-3150 MM szt. 209
Część nr: 4
Zadanie 4 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEMPOPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-3550 MM szt. 556
Część nr: 5
Zadanie 5 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEMPOPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-4000 MM szt. 516
Część nr: 6
Zadanie 6 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEMPOPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-4250 MM szt. 817
Część nr: 7
Zadanie 7 STOJAK CIERNY NATYCHMIAST PODPOROWY RUROWY Z ZABEZPIECZENIEMPOPRZECZNYM DWUKLINOWYM Hmax-4500 MM szt. 494
Część nr: 8
Zadanie 8 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -2500 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 662
Część nr: 9
Zadanie 9 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -2800 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 270
Część nr: 10
Zadanie 10 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -3150 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 392
Część nr: 11
Zadanie 11 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -3500 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 1090
Część nr: 12
Zadanie 12 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -3550 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 20
Część nr: 13
Zadanie 13 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -4000 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 30
Część nr: 14
Zadanie 14 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -4500 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 300
Część nr: 15
Zadanie 15 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -2500 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 341
Część nr: 16
Zadanie 16 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -3150 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 355
Część nr: 17
Zadanie 17 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -3550 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 615
Część nr: 18
Zadanie 18 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -4000 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 150
Część nr: 19
Zadanie 19 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -4250 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 285
Część nr: 20
Zadanie 20 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -4500 MM Z 2 STRZEMIONAMI kpl. 202
Część nr: 21
Zadanie 21 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -3550 MM Z 3 STRZEMIONAMI kpl. 140
Część nr: 22
Zadanie 22 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -4000 MM Z 3 STRZEMIONAMI kpl. 180
Część nr: 23
Zadanie 23 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-25 Hmax -4500 MM Z 3 STRZEMIONAMI kpl. 815
Część nr: 24
Zadanie 24 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -3500 MM Z 3 STRZEMIONAMI kpl. 620
Część nr: 25
Zadanie 25 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -4000 MM Z 3 STRZEMIONAMI kpl. 10
Część nr: 26
Zadanie 26 STOJAK CIERNY WYKONANY Z PROFILU V-29 Hmax -4250 MM Z 3 STRZEMIONAMI kpl. 800