Prekės - 166730-2017
Pateikti glaustą rodinį
Lietuva-Vilnius: Viešojo transporto paslaugų autobusai
2017/S 085-166730
Skelbimas apie pirkimą
Prekės
Direktyva 2004/18/EB
II.1)Aprašymas
II.1.1)Pavadinimas, kurį perkančioji organizacija suteikė sutarčiai:
UAB „Vilniaus viešasis transportas“ vietinio reguliaraus susisiekimo viešojo transporto priemonių parko atnaujinimo miesto tipo autobusais finansinio lizingo būdu pirkimas.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta
Lizingas
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: Transporto priemonės Perkančiajai organizacijai turi būti pristatomos partijomis ne mažiau nei 30 (trisdešimt) transporto priemonių pirmąja partija ir ne mažiau nei 10 (dešimt) transporto priemonių kiekviena sekančia partija Perkančiosios organizacijos adresu Verkių g. 52, LT-09109 Vilnius, Lietuva. Transporto priemonės pristatomos pagal Tarptautinių prekybos rūmų „Incoterms 2010“ taisykles. Pristatymo sąlygos – DDP Vilnius (pristatyta, muitas sumokėtas).
NUTS kodas
II.1.4)Informacija apie preliminarųjį susitarimą
II.1.5)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Pirkimo objektas – UAB „Vilniaus viešasis transportas“ vietinio reguliaraus
susisiekimo viešojo transporto priemonių parko atnaujinimo miesto tipo
autobusais: 100 vnt. žemagrindžių vienaaukščių miesto tipo autobusų (transporto
priemonės kodas M3CE) ir 50 vnt. sujungtinių žemagrindžių vienaaukščių miesto
tipo autobusų (transporto priemonės kodas M3CG) viešasis pirkimas finansinio
lizingo būdu per 96 (devyniasdešimt šešių) mėnesių išsimokėjimo terminą.
II.1.6)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)
34121100 Viešojo transporto paslaugų autobusai
II.2)Kiekis arba sutarties apimtis
II.2.1)Visas kiekis ar visa apimtis:
Įsigyjamų transporto priemonių kiekis:
1. žemagrindžių vienaaukščių miesto tipo autobusų (transporto priemonės kodas M3CE) – 100 autobusų;
2. sujungtinių žemagrindžių vienaaukščių miesto tipo autobusų (transporto priemonės kodas M3CG) – 50 autobusų.
Numatoma vertė be PVM: 40 500 000 EUR
II.2.2)Informacija apie pasirinkimo galimybes
Pasirinkimo galimybės: ne