Supplies - 166861-2023
Netherlands-Leeuwarden: Software package and information systems
2023/S 056-166861
Voluntary ex ante transparency notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Vrijwillige transparantie: verlenging overeenkomst huidige opdrachtnemer voor bepaalde duur
Reference number: T32450
II.1.2)Main CPV code
48000000 Software package and information systems
II.1.4)Short description:
De huidige raamovereenkomst voor het Studenten Informatie Systeem (Eduarte) met Topicus (voorheen Iddink) loopt voor de ROC Friese Poort en het Friesland College tot medio februari 2023. Na de genoemde datum zijn geen verlengingen binnen de overeenkomst meer mogelijk. Met het aflopen van beide contracten dient voor de nieuwe fusieorganisatie Firda het Studenten Informatie Systeem (SIS) opnieuw ingekocht te worden. Gezien het feit dat de opdrachtwaarde boven de Europese drempel van € 215.000 ex. btw ligt, dient de opdracht Europees aanbesteed te worden. De organisatie wil hiervan afwijken en de opdracht op basis van artikel 2:163d juncto artikel 2:163e Aanbestedingswet 2012 onderhands gunnen aan de huidige leverancier Topicus. De duur van de verlenging betreft 12 maanden en eindigt daarmee op 09-02-2024.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Studenten Informatie Systeem (SIS).