II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Artroskopisko implantu piegāde
II.1.2)Main CPV code33100000 Medical equipments
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Šuves ierīce endoskopiskām mīksto audu procedūrām
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33100000 Medical equipments
II.2.4)Description of the procurement:
Fleksibla šuves ierīce endoskopiskām mīksto audu procedūrām
Lot No: 2
II.2.4)Description of the procurement: II.2.14)Additional information
“pogas” tipa implants un pagarinātas “pogas” tipa implants
Lot No: 4
Kanulētas, metāla interferences skrūves artroskopiskajām operācijām
Lot No: 5
Neuzsūcoša interferences skrūve bicepsa tenodēzes fiksācijas operācijām
Lot No: 6
Ø1.8, mazo locītavu saišu stabilizācijas un fiksācijas implants
Lot No: 7
Ø2mm, mazo locītavu saišu stabilizācijas un fiksācijas implants
Lot No: 8