Modification of a contract/concession during its term
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawy materiałów, akcesoriów, preparatów i narzędzi niezbędnych do wykonywania witrektomii oraz podań doszklistkowych
Reference number: 16/22/ZP/PN
II.1.2)Main CPV code33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement at the time of conclusion of the contract:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów, akcesoriów, preparatów i narzędzi niezbędnych do wykonywania witrektomii oraz podań doszklistkowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ