Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Modernizacja oświetlenia drogowego
Reference number: WZP.271.1.59.2022
II.1.2)Main CPV code31527200 Exterior lights
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejących opraw ze źródłami światła sodowymi na oprawy led z możliwością sterowania.
Opis przedmiotu zamówienia określa wymagane zakresy robót i standardy wykonania przedmiotu zamówienia. Wskazuje przykładowe materiały, urządzenia, rozwiązania, jednakże nie jest to obowiązkowe dla Wykonawcy, a jedynie przykładowe i mające na celu dokładne opisanie odpowiednich standardów i materiałów. Zamawiający dopuszcza stosowanie urządzeń i materiałów równorzędnych, jednakże nie gorszych niż te, które precyzują zapisy niniejszego OPZ. Wykonawca musi zapewnić prawidłowe działanie poszczególnych systemów technicznych i technologicznych oraz osiągnięcie założeń funkcjonalnych.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)45310000 Electrical installation work
45316110 Installation of road lighting equipment
71320000 Engineering design services
71355000 Surveying services
45311000 Electrical wiring and fitting work
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejących opraw ze źródłami światła sodowymi na oprawy led z
możliwością sterowania. Szczegółowy sposób i zakres wykonania przedmiotu umowy zawiera Opis Przedmiotu
Zamówienia