Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Pavadinimas, kurį perkančioji organizacija suteikė sutarčiai:
Naujos paskirstymo sistemos, pagrįstos lyginamaisiais standartais, pirmųjų veikimo metų vertinimas.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugos
Paslaugų kategorija Nr. 12: Architektūrinės paslaugos; inžinerijos ir integruotos inžinerijos paslaugos; miestų planavimo ir kraštovaizdžio inžinerijos paslaugos; susijusios mokslo ir techninio konsultavimo paslaugos; techninių tyrimų ir analizės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: extra muros.
NUTS kodas
II.1.4)Informacija apie preliminarųjį susitarimą
II.1.5)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
ES šiltnamio efektą sukeliančių dujų apyvartinių taršos leidimų prekybos sistema (ES ATLPS), pradėta 2005 m., yra Europos Sąjungos kovos su klimato kaita politikos kertinis akmuo ir jos pagrindinė priemonė siekiant ekonomiškai mažinti pramonės išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį.
2009 m. buvo patvirtinta pagrindinė peržiūra siekiant sustiprinti sistemą. Trečiojo ES ATLPS etapo (kuris prasidėjo 2013 m. ir tęsis iki 2020 m.) metu įvyko svarbių pokyčių, palyginti su 1 ir 2 etapais. Nuo 2013 m. ES ATLPS yra paremta taisyklėmis, kurios daug labiau suderintos nei ankstesnės.
Tyrimo tikslas – dokumentuoti lyginamaisiais standartais pagrįstos suderintos paskirstymo sistemos poveikį Europos pramonei. Taip pat siekiama įvertinti, ar trečiajame ES ATLPS etape taikomos taisyklės pakeitė ATLPS apimamų pramonės šakų kitimą ir prekybą bei investicijų modelius.
II.1.6)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.2)Kiekis arba sutarties apimtis
II.2.1)Visas kiekis ar visa apimtis:
Viena sutartis. Prašome atkreipti dėmesį, kad 21.2.2014 išankstiniame informaciniame skelbime 2014/S 37-060303 nurodytas numatytas biudžetas – 350 000 EUR.
Numatoma vertė be PVM:
Intervalas: nuo 300 000 iki 350 000 EUR
II.2.2)Informacija apie pasirinkimo galimybesPasirinkimo galimybės: ne