Belgium-Brüsszel: Szolgáltatási keretszerződés a DG EAC kompetenciaterületeire irányuló szakértelem és támogatás biztosítására, az oktatást, képzést, ifjúságot, sportot, kultúrát, kutatást és innovációt is tartalmazóan
2022/S 064-167340
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Szolgáltatási keretszerződés a DG EAC kompetenciaterületeire irányuló szakértelem és támogatás biztosítására, az oktatást, képzést, ifjúságot, sportot, kultúrát, kutatást és innovációt is tartalmazóan
Hivatkozási szám: EAC/2022/OP/0002
II.1.2)Fő CPV-kód73200000 Kutatási és fejlesztési tanácsadó szolgáltatások - FA01
II.1.4)Rövid meghatározás:
Szakértelem biztosítása az oktatás, képzés, ifjúság, kultúra, sport, valamint kutatás és innováció területén folytatott európai együttműködéshez.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 18 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)73200000 Kutatási és fejlesztési tanácsadó szolgáltatások
80000000 Oktatási és képzési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Szolgáltatási keretszerződés a DG EAC kompetenciaterületeire irányuló szakértelem és támogatás biztosítására, az oktatást, képzést, ifjúságot, sportot, kultúrát, kutatást és innovációt is tartalmazóan.