Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Udvikling af interaktive e-læringsmoduler inden for specifikke områder af uddannelses- og undervisningsrammen, der letter gennemførelsen af direktiv 2010/63/EU
Sagsnr.: ENV/2021/OP/0011
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Lettelse af en korrekt, omfattende og ensartet gennemførelse af direktiv 2010/63/EU og dets forpligtelser. Bistå Kommissionen i at forberede, udføre og følge op på de nødvendige aktiviteter, der skal udføres som anført i direktivet.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)90700000 Tjenester på miljøområdet
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Udvikling af interaktive e-læringsmoduler inden for specifikke områder af uddannelses- og undervisningsrammen, der letter gennemførelsen af direktiv 2010/63/EU.
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Development of Interactive e-Learning Modules on Specific Areas of the Education and Training Framework Facilitating Implementation of Directive 2010/63/EU
Reference number: ENV/2021/OP/0011
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
Facilitate the correct, comprehensive and uniform implementation of the Directive 2010/63/EU and its obligations. Help the Commission to prepare, carry-out and follow-up the necessary activities that are required to be completed as stipulated by the Directive.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90700000 Environmental services
II.2.4)Description of the procurement:
Development of interactive e-learning modules on specific areas of the education and training framework facilitating implementation of Directive 2010/63/EU.
Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Direktiivi 2010/63/EL rakendamist hõlbustavate hariduse ja koolituse raamistiku konkreetsete valdkondade interaktiivsete e-õppe moodulite väljatöötamine
Viitenumber: ENV/2021/OP/0011
II.1.2)CPV põhikood90700000 Keskkonnateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Hõlbustada direktiivi 2010/63/EL ja sellest tulenevate kohustuste korrektset, kõikehõlmavat ja ühtset rakendamist. Aidata komisjonil valmistada ette, viia läbi ja jälgida vajalikke tegevusi, mis tuleb lõpule viia vastavalt direktiivis sätestatule.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)90700000 Keskkonnateenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Direktiivi 2010/63/EL rakendamist hõlbustavate hariduse ja koolituse raamistiku konkreetsete valdkondade interaktiivsete e-õppe moodulite väljatöötamine.