Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на ТД на НАП София
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.3.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от възложителя координатор, с уточнени количества по единични цени съгласно ценово предложение на избрания за изпълнител.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39100000 Мебелировка
39130000 Мебелировка за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.3.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от възложителя координатор, с уточнени количества по единични цени съгласно ценово предложение на избрания за изпълнител в минипроцедурата.
Адресът за доставка ще бъде уточнен допълнително с всяка конкретна заявка.
В срока на действие на договорa възложителят не е длъжен да усвои цялата му стойност.