Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Services d'organisateurs professionnels de conférences
Numéro de référence: CFT/20/ETF/0001
II.1.2)Code CPV principal79952000 Services d'organisation d'événements
II.1.4)Description succincte:
Le présent appel d'offres porte sur l'acquisition de services d'organisateurs professionnels de conférences de qualité en vue de soutenir l'ETF dans l'organisation de ses conférences, ateliers et autres événements.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 4 000 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Voir adresse Internet indiquée à la section I.3).
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Servicii de organizator profesionist de conferințe
Număr de referinţă: CFT/20/ETF/0001
II.1.2)Cod CPV principal79952000 Servicii pentru evenimente
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectivul acestei licitații este de a achiziționa servicii de calitate din partea unui organizator profesionist de conferințe pentru a susține ETF în organizarea propriilor conferințe, ateliere și alte evenimente.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 4 000 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
A se vedea adresa de internet indicată în secțiunea I.3).