Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 168130-2021
България-София: Куриерски услуги
2021/S 065-168130
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Предоставяне на куриерски услуги за нуждите на Агенция по вписванията
Референтен номер: 92-01-14/2021
II.1.2)Основен CPV код
64120000 Куриерски услуги
II.1.4)Кратко описание:
Приемане (вземане от адреса на Възложителя), пренасяне (транспортиране) и доставка до получателя (от врата до врата) на куриерски пратки, от и на адресите на Агенция по вписванията, посочени в с адресите и периодичността за приемане и предаване на куриерските пратки на Агенция по вписванията
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: