II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Nakup in dobava papirja za tiskanje in kopiranje formata A4/A3, v 5 sklopih
Reference number: 4301-18/2019, ODPAP-29/2019
II.1.2)Main CPV code30197600 Processed paper and paperboard
II.1.4)Short description:
Nakup in dobava papirja za tiskanje in kopiranje formata A4/A3, v 5 sklopih.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for one lot only
II.2)Description
II.2.1)Title:
Ljubljansko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)30197600 Processed paper and paperboard
30197620 Writing paper
30197630 Printing paper
30197640 Self-copy or other copy paper
II.2.4)Description of the procurement:
Ljubljansko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin.
Koprsko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Lot No: 2
Koprsko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin.
Celjsko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Lot No: 3
Celjsko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin.
Mariborsko-Murskosoboško območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Lot No: 4
Mariborsko-Murskosoboško območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin.
Novomeško območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Lot No: 5
Novomeško območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin.
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: 4301-18/2019, ODPAP-29/2019
II.1.2)Glavna koda CPV30197600 Predelan papir in karton
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV30197600 Predelan papir in karton
30197620 Pisalni papir
30197630 Papir za tiskanje
30197640 Samokopirni ali drug papir za kopiranje
II.2.4)Opis javnega naročila:
Št. sklopa: 2
Št. sklopa: 3
Št. sklopa: 4
Št. sklopa: 5