II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Articole de echipament din componența uniformei de oraș – acord-cadru 48 de luni
Referenznummer der Bekanntmachung: 5
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35811300 Militäruniformen
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 78 623 010.33 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35811300 Militäruniformen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Scurtă cu guler și mesadă detașabilă cu sigla ANP și ecuson nominal
Los-Nr.: 4
Impermeabil pentru ploaie cu sigla ANP
Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
Bluzon bleumarin cu siglă ANP și ecuson nominal
Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Suport pentru epolet cu însemne de grad pentru umăr și petlițe
Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6