Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup aparatu RTG z torem wizyjnym wraz z adaptacją pomieszczenia
Numer referencyjny: CSKDZP-2375/07/03/01/2022
II.1.2)Główny kod CPV33111000 Aparatura rentgenowska
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 1 289 853.66 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Zakup aparatu RTG z torem wizyjnym wraz z adaptacją pomieszczenia zgodnie z SWZ