II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZOZ.ZP.382-2/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141200 Katheter
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141620 Sanitätspacks
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33123200 Elektrokardiografen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33199000 Medizinische Kleidung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141310 Spritzen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141220 Kanülen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141411 Skalpelle und Klingen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33124131 Reagenzstreifen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33661100 Anästhetika
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33192500 Reagenzgläser
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141110 Verbandsmaterial
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141112 Heftpflaster
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141121 Chirurgische Suturen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZOZ.ZP.382-2/22
II.1.2)Główny kod CPV33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141200 Cewniki
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Zakup cewników.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33171000 Przyrządy do anestezji i resuscytacji
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa przyrządów do anestezji i resuscytacji.
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa przyrządów do anestezji i resuscytacji,
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141620 Zestawy medyczne
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa zestawów medycznych.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33123200 Urządzenia do elektrokardiografii
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa urządzeń do elektrokardiografii.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa jednorazowego nie chemicznego art. medycznych i hematologicznych.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33199000 Odzież medyczna
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa odzieży medycznej.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141310 Strzykawki
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa strzykawek.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141220 Kaniula
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa kaniul.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141300 Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa urządzeń do nakłuwania żył.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141411 Skalpele i noże chirurgiczne
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa skalpeli i noży chirurgicznych.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33124131 Paski odczynnikowe
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa pasków odczynnikowych.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33661100 Środki znieczulające
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa środków znieczulających.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33192500 Probówki
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa probówek.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141110 Opatrunki
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa materiałów opatrunkowych.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa opatrunków.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141100 Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. dostawa opatrunków.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141112 Plastry
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa plastrów.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141121 Szwy chirurgiczne
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby ZOZ w Łęczycy dopuszczonych do obrotu na terenie RP, posiadających aktualne Świadectwa Rejestracji, w ilości i asortymencie określonym w tabelach asortymentowo-ilościowych będących Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji, posiadających termin ważności nie krótszy niż 24 miesiące dla sprzętu sterylnego i 12 miesięcy dla sprzętu niesterylnego, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego. Dostawa szwów chirurgicznych.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
II.2.1)Nazwa:Część nr: 28
II.2.1)Nazwa:Część nr: 29
II.2.1)Nazwa:Część nr: 30