2. Dostosowanie i integracja systemów dziedzinowych Zamawiającego z Systemem Informacji Medycznej zgodnie z wymaganiami określonymi przez Centrum e-Zdrowia w zakresie wymiany dokumentów elektronicznych z systemami centralnymi w zakresie:
a) Elektronicznej Dokumentacji Medycznej
b) Zdarzeń medycznych
c) e-skierowania
d) e-recepty
e) e-zwolnienia
5. Dostawa silnika bazy danych w oparciu, o które to oprogramowanie ma działać system HIS wraz z niezbędną liczbą licencji do pracy wyżej wymienionego oprogramowania na serwerach dostarczanych w ramach zamówienia oraz migracja danych z bazy danych Systemu obecnie użytkowanego przez Zamawiającego.