II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy leków stosowanych w programach terapeutycznych oraz leków różnych na 12 miesięcy
Referenznummer der Bekanntmachung: Z/16/PN/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są dostawy leków stosowanych w programach terapeutycznych oraz leków różnych na 12 miesięcy zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy leków z programów terapeutycznych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawy leków z programów terapeutycznych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 1 pozycji asortymentowej
Los-Nr.: 2
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Dostawy leków z programów terapeutycznych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 2 pozycji asortymentowych
Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Dostawy leków różnych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 6 pozycji asortymentowych
Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Dostawy immunoglobuliny - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 1 pozycji asortymentowej
Los-Nr.: 9
Los-Nr.: 10
Dostawy leków z programów terapeutycznych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 4 pozycji asortymentowych
Los-Nr.: 11
Los-Nr.: 12
Los-Nr.: 13
Los-Nr.: 14
Dostawy leków z programów terapeutycznych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 3 pozycji asortymentowych
Los-Nr.: 15
Los-Nr.: 16
Los-Nr.: 17
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Dostawy leków różnych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 28 pozycji asortymentowych
Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Dostawy leków różnych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 5 pozycji asortymentowych
Los-Nr.: 21
Dostawy leków z programów terapeutycznych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 11 pozycji asortymentowych
Los-Nr.: 22
Los-Nr.: 23
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Dostawy antybiotyków - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 1 pozycji asortymentowej
Los-Nr.: 25
Dostawy leków z programów terapeutycznych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 17 pozycji asortymentowych
Los-Nr.: 26
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
Dostawy leków różnych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 3 pozycji asortymentowych
Los-Nr.: 28
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
Dostawy leków różnych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 1 pozycji asortymentowej
Los-Nr.: 30
Dostawy leków z programów terapeutycznych - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 5 pozycji asortymentowych
Los-Nr.: 31
Dostawy leku do stosowania w chemioterapii
Los-Nr.: 32
Dostawy leku do stosowania w chemioterapii - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (tj. formularz cenowy) w ilości 1 pozycji asortymentowej
Los-Nr.: 33
Los-Nr.: 34
Los-Nr.: 35
Los-Nr.: 36
Los-Nr.: 37
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: Z/16/PN/22
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 7
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
Część nr: 25
Część nr: 26
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
Część nr: 28
II.2.1)Nazwa:Część nr: 29
Część nr: 30
Część nr: 31
Część nr: 32
Część nr: 33
Część nr: 34
Część nr: 35
Część nr: 36
Część nr: 37