Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
raamovereenkomst van leveringen voor de aankoop van verkeersjassen, ten voordele van de Geïntegreerde Politie en Defensie .
Referentienummer: POL-2022R3086-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie35113430 Veiligheidsvesten
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
meerjarige raamovereenkomst van leveringen voor de aankoop van verkeersjassen ten voordele van de geïntegreerde politie gestructureerd op twee niveaus en Defensie