Lieferungen - 169081-2022
Tschechien-Prag: Druckpapier
2022/S 065-169081
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka kancelářského papíru pro resort MPSV II.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30197630 Druckpapier
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění centralizovaně zadávané veřejné zakázky jsou 3 typy kancelářského papíru formátu A4 (jakost A, B a C) a 1 typu kancelářského papíru formátu A3 (jakost A), a to za cenu reflektující množstevní slevy v důsledku agregace poptávky resortu.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 17 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30197644 Xerografisches Papier
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zadáním veřejné zakázky budou naplněny potřeby resortu spočívající v zajištění průběžné dodávky ekologicky šetrného kancelářského papíru dle aktuálních potřeb resortu.