Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Echipamente primare de medie și înaltă tensiune
Referenznummer der Bekanntmachung: 13328043/2019/21988
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31600000 Elektrische Ausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Pentru realizarea serviciilor/lucrarilor strategice in instalatiile din gestiunea CNTEE „Transelectrica” S.A. este necesara achizitia si punerea la dispozitie pentru montare a echipamentelor primare de medie si inalta tensiune (intrerupatoare, separatoare, transformatoare de curent si transformatoare de tensiune).
Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare in doua etape, astfel:
— in a 31-a zi calendaristica de la publicarea anuntului de participare si
— in a 11-a zi calendaristica inainte de termenul-limita de depunere a ofertelor.
Entitatea contractanta va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul-limita stabilit, conform art. 29 alin. (3) din HG 394/2016.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pentru realizarea serviciilor/lucrarilor strategice in instalatiile din gestiunea CNTEE „Transelectrica” S.A. este necesara achizitia si punerea la dispozitie pentru montare a echipamentelor primare de medie si inalta tensiune (intrerupatoare, separatoare, transformatoare de curent si transformatoare de tensiune) in conformitate cu cerintele caietului de sarcini.