Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Roba - 169172-2014
Prikaži smanjeni prikaz
Hrvatska-Varaždin: Usluge financijskog leasinga
2014/S 097-169172
Poziv na nadmetanje
Roba
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Nabava novih komunalnih vozila putem financijskog leasinga – nabava 2 nova komunalna vozila za sakupljanje i odvoz miješanog komunalnog otpada, biorazgradivog komunalnog otpada i sekundarnih sirovina sa nadogradnjom zapremine 23 m3 i sustavom za automatsku identifikaciju spremnika pri sakupljanju otpada.
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja usluga
Najam s pravom kupnje
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Varaždin, Trg Pavla Štoosa 41
NUTS kod HR014 Varaždinska županija
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Nabava novih komunalnih vozila putem financijskog leasinga
Nabava 2 nova komunalna vozila za sakupljanje i odvoz miješanog komunalnog otpada, biorazgradivog komunalnog otpada i sekundarnih sirovina sa nadogradnjom zapremine 23 m3 i sustavom za automatsku identifikaciju spremnika pri sakupljanju otpada.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
66114000 Usluge financijskog leasinga
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Procijenjeni troškovi bez PDV-a: 3 960 000 HRK
II.2.2)Podaci o opcijama
Opcije: ne