Suministros - 169369-2022
Eslovaquia-Bratislava: Equipo y material informático
2022/S 065-169369
Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Suministros
Base jurídica:
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie
Número de referencia: MžP/NL01/2021
II.1.2)Código CPV principal
30200000 Equipo y material informático
II.1.4)Breve descripción:
Predmetom zákazky je nákup výpočtovej techniky
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
30210000 Máquinas procesadoras de datos (hardware)
II.2.4)Descripción del contrato:
Dodávky - 169369-2022
Slovensko-Bratislava: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Referenčné číslo: MžP/NL01/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV
30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
II.1.4)Stručný opis:
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
30210000 Stroje na spracovanie údajov (hardvér)
II.2.4)Opis obstarávania: