II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy asortymentowej 251-1)
Reference number: 701800166
II.1.2)Main CPV code44164200 Tubing
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy asortymentowej 251-1).
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część zamówienia (zadania) nr 1 - PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2ST Q 6
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44164200 Tubing
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa przewodów wysokociśnieniowych okutych wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 2 - PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2SN Q 10
Lot No: 2
Część zamówienia (zadania) nr 3 - PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2ST Q 10
Lot No: 3
Część zamówienia (zadania) nr 4 - PRZEWÓD WYS/CIŚN 4XOPL OKUTY TYP 4SP Q 10
Lot No: 4
Część zamówienia (zadania) nr 5 - PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2SN Q 12
Lot No: 5
Część zamówienia (zadania) nr 6- PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2ST Q 12
Lot No: 6
Część zamówienia (zadania) nr 7- PRZEWÓD WYS/CIŚN 4XOPL OKUTY TYP 4SP Q 12
Lot No: 7
Część zamówienia (zadania) nr 8- PRZEWÓD WYS/CIŚN 4XOPL OKUTY TYP 4SH Q 12
Lot No: 8
Część zamówienia (zadania) nr 9- PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2SN Q 19
Lot No: 9
Część zamówienia (zadania) nr 10- PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2ST Q 19
Lot No: 10
Część zamówienia (zadania) nr 11- PRZEWÓD WYS/CIŚN 4XOPL OKUTY TYP 4SP Q 19
Lot No: 11
Część zamówienia (zadania) nr 12- PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2SN Q 25
Lot No: 12
Część zamówienia (zadania) nr 13- PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2ST Q 25
Lot No: 13
Część zamówienia (zadania) nr 14- PRZEWÓD WYS/CIŚN 4XOPL OKUTY TYP 4SP Q 25
Lot No: 14
Część zamówienia (zadania) nr 15- PRZEWÓD WYS/CIŚN 4XOPL OKUTY TYP 4SH Q 25
Lot No: 15
Część zamówienia (zadania) nr 16- PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2SN Q 31
Lot No: 16
Część zamówienia (zadania) nr 17- PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2ST Q 31
Lot No: 17
Część zamówienia (zadania) nr 18- PRZEWÓD WYS/CIŚN 4XOPL OKUTY TYP 4SP Q 31
Lot No: 18
Część zamówienia (zadania) nr 19- PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2SN Q 8, Q 10, Q 12
Lot No: 19
Część zamówienia (zadania) nr 20- PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2SN Q 10, Q12, Q19, Q25
Lot No: 20
Część zamówienia (zadania) nr 21- PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2ST Q 8, Q12, Q 19
Lot No: 21
Część zamówienia (zadania) nr 22- PRZEWÓD WYS/CIŚN 4XOPL OKUTY TYP 4 SP Q 6, Q 10, Q 12, Q 16, Q 19, Q 31,5
Lot No: 22
Część zamówienia (zadania) nr 23- PRZEWÓD WYS/CIŚN 4XOPL OKUTY TYP 4 SP Q 6, Q 10, Q 12, Q 16, Q 19, Q 25, q 31, Q31,5
Lot No: 23
Część zamówienia (zadania) nr 24- PRZEWÓD WYS/CIŚN 4XOPL OKUTY TYP 4 SH Q 25, Q31,
Lot No: 24
Część zamówienia (zadania) nr 25- PRZEWÓD WYS/CIŚN 2XOPL OKUTY TYP 2ST Q 40
Lot No: 25