Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izvođenje radova na izgradnji odgojno-obrazovnog kompleksa Galdovo
Referentni broj: 2/21-5
II.1.2)Glavna CPV oznaka45214210 Građevinski radovi na osnovnim školama
II.1.4)Kratak opis:
Izvođenje radova na izgradnji odgojno-obrazovnog kompleksa Galdovo.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 40 000 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a45214210 Građevinski radovi na osnovnim školama
II.2.4)Opis nabave: