Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Het behandelen van aanvragen van Omgevingsvergunningen
Numéro de référence: 2022-008609
II.1.2)Code CPV principal75111000 Services du législatif et de l'exécutif
II.1.4)Description succincte:
De gemeente Den Helder is van plan om met één opdrachtnemer een raamovereenkomst aan te gaan voor het behandelen van aanvragen van omgevingsvergunningen.
Het betreft reguliere vergunningen voor o.a. de volgende activiteiten:
- bouwen;
- werk of werkzaamheden uitvoeren;
- bo(o)m(en) kap(pen);
- monument/ beschermd stadsgezicht;
- in-/uitweg.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
De gemeente Den Helder verwacht een afname van ca 25 vergunningen per maand. Dit is een geschatte afname. De gemeente Den Helder verbindt zich niet aan afname van de deze hoeveelheden. Er is sprake van een maximum afname van 300 vergunningen per jaar.