(Supplement to the Official Journal of the European Union, 15.4.2017, 2017/S 075-144228)
European Union Intellectual Property Office, Avenida de Europa, 4, 03008 Alicante (Alicante), SPAIN. E-mail: procurement@euipo.europa.eu
Instead of