II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Werken aan de tenuitvoerlegging van het Europees ecolabelprogramma op het gebied van de vertegenwoordiging van belanghebbenden (3 percelen).
Referentienummer: ENV.B.1/SER/2017/0003.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Deelname van verschillende belangengroepen binnen het Bureau voor de milieukeur van de EU (BMEU) is vereist krachtens artikel 5 van Verordening (EG) nr. 66/2010 van het Europees Parlement en de Raad. Deze groepen (mkb-bedrijven, consumenten en milieu-ngo's) moeten hun schriftelijke standpunten indienen over de diverse discussiepunten tijdens dergelijke vergaderingen. Ze moeten tevens technische vertegenwoordigers aanduiden om aan de vergaderingen van de ad-hocwerkgroep deel te nemen waarin de verschillende in ontwikkeling zijnde en te herziene productgroepen aan bod komen.
De bevordering van het Europese ecolabel via verschillende overkoepelende organisaties is van cruciaal belang voor meer bewustmaking van het publiek over het programma.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 480 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor één perceel
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Tenuitvoerlegging van het Europees ecolabelprogramma op het gebied van de vertegenwoordiging van belanghebbenden — perceel 1: vertegenwoordiging van belanghebbenden: mkb-bedrijven
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90700000 Milieuzorgdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Tenuitvoerlegging van het Europees ecolabelprogramma op het gebied van de vertegenwoordiging van belanghebbenden — perceel 2: vertegenwoordiging van belanghebbenden: consumentenorganisaties
Perceel nr.: 2
Tenuitvoerlegging van het Europees ecolabelprogramma op het gebied van de vertegenwoordiging van belanghebbenden — perceel 3: vertegenwoordiging van belanghebbenden: milieu-ngo's
Perceel nr.: 3