Nyertes ajánlattevők adószáma:
1-2. rész:Pegazus Trade Kereskedelmi és Szolgáltató Kft., 1101 Budapest, Kőbányai Út 45.A. ép. B.lház. 1. em. 7. ajtó,adószám:11103200242
Érvénytelen ajánlatot tevők neve, címe, adószáma és az érvénytelenség indoka:
2. Beanett Bt.,7030 Paks, Hajnal utca 10.,adószám:26438333217
Ajánlattevő a hiánypótlási határidőig nem nyújtotta be a hiánypótlását az EKR rendszeren keresztül. A hiánypótlási felhívás 1-9. és 17-22. pontjaiban megjelölt hiányosság kapcsán a Beanett Bt. (7030 Paks, Hajnal u 10.) ajánlata nem felel meg az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban, valamint a jogszabályokban meghatározott feltételeknek, melyre tekintettel az ajánlat a Kbt. 73. § (1) bekezdés e) pontja szerint érvénytelen.
2. rész:
Ajánlattevő a hiánypótlási határidőig nem nyújtotta be a hiánypótlását az EKR rendszeren keresztül. A hiánypótlási felhívás 10- 16.; 21. és 23-27. pontjaiban megjelölt hiányosság kapcsán a Beanett Bt. (7030 Paks, Hajnal u 10.) ajánlata nem felel meg az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban, valamint a jogszabályokban meghatározott feltételeknek, melyre tekintettel az ajánlat a Kbt. 73. § (1) bekezdés e) pontja szerint érvénytelen.