Dienstleistungen - 171491-2021
Polen-Warschau: Reinigungsdienste
2021/S 066-171491
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa polegająca na utrzymaniu porządku Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 oraz usługę utrzymania czystości i pielęgnacji pomników na terenie kompleksów K-8717 oraz K-8718 administrowanych przez J …
Referenznummer der Bekanntmachung: 08/21
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest usługa polegająca na utrzymaniu porządku Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego 4 oraz usługę utrzymania czystości i pielęgnacji pomników na terenie kompleksów K-8717 oraz K-8718 administrowanych przez Jednostkę Wojskową nr 2063 (kod CPV: 90910000-9). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu cenowym/ Oferta Wykonawcy”, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 10 do SWZ, wykaz powierzchni w załączniku nr 13, wykaz pomników zawarto w załączniku nr 14 do SWZ.
3. Minimalne wymagania Zamawiającego dotyczące m.in. struktury zatrudnienia, harmonogramu pracy zawarte są w załączniku nr 11 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 252 198.80 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa polegająca na utrzymaniu porządku Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego 4
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest usługa polegająca na utrzymaniu porządku Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego 4.
2. Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu cenowym/ Oferta Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
3. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 10 do SWZ, wykaz powierzchni w załączniku nr 13.
Usługa utrzymania czystości i pielęgnacji pomników na terenie kompleksów K-8717 oraz K-8718 administrowanych przez Jednostkę Wojskową nr 2063
Los-Nr.: 2
1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest usługa utrzymania czystości i pielęgnacji pomników na terenie kompleksów K-8717 oraz K-8718, administrowanych przez Jednostkę Wojskową nr 2063.
3. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 10 do SWZ, wykaz pomników zawarto w załączniku nr 14.
4. Minimalne wymagania Zamawiającego dotyczące m.in. struktury zatrudnienia, harmonogramu pracy zawarte są w załączniku nr 11 do SWZ.