2. Ajánlati biztosíték:10M Ft. Kbt.54.§(2)bek szerinti formában nyújtható. Átutalás esetén az összeget az FHB Bank Zrt. 18203332-06000412-40010156 számlára kell küldeni, a következő megjelöléssel: „Elektronikus Kézbesítési Rendszer kialakítása”. A teljesítést a bank által kiállított igazolással kell igazolni.
5. Az elj-ban a minősített AT-k hivatalos jegyzékéhez képest szigorúbbak a pü-gazd., és műsz.-szakmai alkalmasság feltételei és igazolásuk(P/1,M/1-3).