Belgium-Geel: Supply, installation, training and maintenance of an inductively coupled plasma optical emission spectrometer (ICP-OES)
2016/S 096-171527
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Supply, installation, training and maintenance of an inductively coupled plasma optical emission spectrometer (ICP-OES).
Reference number: JRC/GEE/2016/D.2/0002/OC.
II.1.2)Main CPV code38433210 Emission spectrometer
II.1.4)Short description:
The instrumentation required is 1 inductively coupled plasma optical emission spectrometer (ICP-OES) for the quantitative analysis of elements.
The contract shall include the delivery, the assembling, the installation and spare parts and preventive and corrective maintenance of the equipment as well as training of staff.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 160 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
See Internet address provided in Section I.3.
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Induktiivisesti kytketyn plasma-optisen emissiospektrometrin (ICP-OES) toimitus, asennus ja huolto sekä siihen liittyvä koulutus
Viitenumero: JRC/GEE/2016/D.2/0002/OC.
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi38433210 Emissiospektrometri
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Vaadittava laitteisto on 1 induktiivisesti kytketty plasma-optinen emissiospektrometri (inductively coupled plasma optical emission spectrometer – ICP OES) alkuaineiden kvantitatiivista analyysia varten.
Sopimukseen sisältyvät laitteen toimitus, kokoaminen, asennus ja varaosat sekä ennalta ehkäisevä ja korjaava huolto ja henkilöstön koulutus.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 160 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Bheilg, an-Geel: Speictriméadar astaíochta optamaí le plasma cúpláilte go hionduchtach (ICP-OES) a sholáthar, a shuiteáil, a chothabháil agus oiliúint a sholáthar ina leith
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Speictriméadar astaíochta optamaí le plasma cúpláilte go hionduchtach (ICP-OES) a sholáthar, a shuiteáil, a chothabháil agus oiliúint a sholáthar ina leith.
II.1.2)Príomhchód CPV38433210 Emission spectrometer
II.1.4)Cur síos achomair:
Is ionann an ionstraimíocht atá de dhíth agus 1 speictriméadar astaíochta optamaí le plasma cúpláilte go hionduchtach (ICP-OES) le haghaidh anailís chainníochtúil a dhéanamh ar eilimintí.
San áireamh leis an gconradh beidh seachadadh, cóimeáil, suiteáil agus páirteanna breise agus cothabháil choisctheach agus cheartaitheach i leith an trealaimh mar aon le hoiliúint ar an bhfoireann.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 160 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach ar an seoladh Idirlín atá curtha ar fáil in Alt I.3.