Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 171763-2020
Lituanie-Vilnius: Services de réparation et d'entretien de camions
2020/S 072-171763
Avis de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Transporto priemonių, traktorių ir krautuvų techninės priežiūros ir remonto paslaugų bei atsarginių dalių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal
50114000 Services de réparation et d'entretien de camions
II.1.4)Description succincte:
Skelbimas skelbiamas dėl dinaminės pirkimo sistemos (toliau – DPS) sukūrimo.
DPS galiojimo laikotarpiu numatoma įgyti transporto priemonių, traktorių ir krautuvų techninės priežiūros ir remonto paslaugas bei atsargines dalis.
DPS skaidomas į kategorijas:
— 1 kategorija – transporto priemonių (lengvųjų automobilių, krovininių automobilių iki 3,5 tonos bendrosios masės, krovininių automobilių virš 3,5 tonos bendrosios masės) techninės priežiūros ir remonto paslaugų bei atsarginių dalių pirkimas,
— 2 kategorija – traktorių ir krautuvų techninės priežiūros ir remonto paslaugų bei atsarginių dalių pirkimas.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 2 000 010.00 EUR
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Transporto priemonių (lengvųjų automobilių, krovininių automobilių iki 3,5, virš 3,5 tonos bendrosios masės tonos) techninės priežiūros ir remonto paslaugų bei atsarginių dalių pirkimas
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
50112000 Services de réparation et d'entretien de voitures
16800000 Pièces pour machines agricoles et sylvicoles
II.2.4)Description des prestations:
1 kategorija – transporto priemonių (lengvųjų automobilių, krovininių automobilių iki 3,5 tonos bendrosios masės, krovininių automobilių virš 3,5 tonos bendrosios masės) techninės priežiūros ir remonto paslaugų bei atsarginių dalių pirkimas.
Konkretūs reikalavimai įsigyjamam pirkimo objektui bus pateikiami konkretaus pirkimo, vykdomo DPS pagrindu, dokumentuose.
Traktorių ir krautuvų techninės priežiūros ir remonto paslaugų bei atsarginių dalių pirkimas
Lot nº: 2
2 kategorija – traktorių ir krautuvų techninės priežiūros ir remonto paslaugų bei atsarginių dalių pirkimas.