Services - 171944-2023
Pologne-Kąty Wrocławskie: Services d'entretien de l'éclairage public
2023/S 058-171944
Avis en cas de transparence ex ante volontaire
Services
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Świadczenie usługi oświetleniowej na terenie Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
II.1.2)Code CPV principal
50232100 Services d'entretien de l'éclairage public
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Świadczenie usługi oświetleniowej na terenie Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie”. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1. prowadzenie serwisu sieci i urządzeń oświetlenia drogowego w sposób zapewniający sprawność techniczną zgodnie z aktualnym poziomem wiedzy technicznej, należytą starannością oraz aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. całodobową obsługę za pośrednictwem właściwych komórek organizacyjnych umożliwiającej zgłaszanie reklamacji i informacji o nieprawidłowym działaniu sieci oświetleniowej przez 7 dni tygodnia i 24 godziny na dobę.
3. bezzwłoczne podjęcie działań interwencyjnych w sytuacjach wyjątkowych takich jak:
a) nie włączenie lub nie wyłączenie przez urządzenia sterownicze oświetlenia ulicznego w nastawionym czasie,
b) kolizja drogowa w wyniku której uszkodzeniu uległa infrastruktura oświetleniowa,
c) stan infrastruktury oświetleniowej stwarzający zagrożenie dla otoczenia,
d) niesprawność fragmentów inf
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: