Services - 171971-2023
Pologne-Bydgoszcz: Services de réparation et d'entretien de véhicules et d'équipements associés et services connexes
2023/S 058-171971
Rectificatif
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Services
(Supplément au Journal officiel de l'Union européenne, 2023/S 050-144673)
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
NAPRAWY GŁÓWNE ORAZ SUKCESYWNE NAPRAWY BIEŻĄCE POJAZDÓW O DMC POWYŻEJ 3,5 TONY
Numéro de référence: 01/Sam/U/23
II.1.2)Code CPV principal
50100000 Services de réparation et d'entretien de véhicules et d'équipements associés et services connexes
II.1.4)Description succincte:
Zamówienie podzielono na 11 (jedenaście) części:
Cz. I– Sukcesywne naprawy bieżące pojazdów o DMC pow. 3,5 tony w m. Bydgoszcz;
Cz. II– Sukcesywne naprawy bieżące pojazdów o DMC pow. 3,5 tony w m. Glewice;
Cz. III– Sukcesywne naprawy bieżące pojazdów o DMC pow. 3,5 tony w m. Czarne;
Cz. IV– Sukcesywne naprawy bieżące pojazdów o DMC pow. 3,5 tony w m. Giżycko;
Cz. V–Sukcesywne naprawy bieżące naczep niskopodwoziowych i przyczep w m. Bydgoszcz;
Cz. VI–Sukcesywne naprawy bieżące naczep niskopodwoziowych i przyczep w m. Glewice;
Cz. VII– Sukcesywne naprawy bieżące naczep niskopodwoziowych i przyczep w m. Czarne;
Cz. VIII Sukcesywne naprawy bieżące naczep niskopodwoziowych i przyczep w m. Giżycko;
Cz. IX–Naprawa główna samochodów ciężarowych JELCZ P862 z samozaładowczym Multilift MK IV – szt. 8;
Cz. X–Naprawa główna samochodów dużej ładowności powiększonej mobilności JELCZ S 662D.43 – szt. 2;
Cz. XI–Naprawa główna samochodów ogólnego przeznaczenia średniej ładowności STAR 12.220 – szt. 2.