Numeracja zgodna z SWZ: 5.1.1. Wykonawca, w celu wstępnego potwierdzenia, że nie podlega wykluczeniu
oraz spełnia warunki udziału w Postępowaniu, składa przez Platformę JEDZ.
5.1.1.1. Zamawiający dopuszcza w szczególności następujący format danych: .pdf, .doc, .docx, .rtf, .xps, .odt., .xml Wszystkie dopuszczalne formaty określone zostały w załączniku nr 2 do OBWIESZCZENIA PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 9 listopada 2017 r. (Dz. U z 2017 r. poz. 2247)
5.1.1.2. Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny.
Może korzystać z narzędzia dostępnego na Platformie lub ESPD https://espd.uzp.gov.pl/ lub innych dostępnych narzędzi
lub oprogramowania, które umożliwiają wypełnienie JEDZ
i utworzenie dokumentu elektronicznego. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α: Ogólne oświadczenie dotyczące wszystkich kryteriów kwalifikacji w części IV i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych