Services - 172018-2023
Lituanie-Gargždai: Services d'architecture, d'ingénierie et de planification
2023/S 058-172018
Avis de marché
Services
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinių koregavimas
II.1.2)Code CPV principal
71240000 Services d'architecture, d'ingénierie et de planification
II.1.4)Description succincte:
Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinių
koregavimas.
Planuojama teritorija: Klaipėdos rajono savivaldybė.
Planavimo lygmuo pagal teritoriją: savivaldybės lygmens bendrasis planas.
Planavimo tikslas – koreguoti bendrojo plano koregavimo sprendinius visoje bendruoju planu suplanuotoje teritorijoje, nekeičiant galiojančio bendrojo plano sprendinių esmės.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinių koregavimas.