Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Raamovereenkomst Architectenpool voor kleine restauratie-opdrachten ‘Restauratiepool Kleine Opdrachten’
Numéro de référence: Herita-HER/2023/RP/KL-F02_0
II.1.2)Code CPV principal71200000 Services d'architecture
II.1.4)Description succincte:
Het voorwerp van de raamovereenkomst bestaat uit het verlenen van "architectendiensten" voor kleinere restauratieopdrachten. Met kleinere restauratieopdrachten worden de opdrachten met een bouwkostraming onder 500.000 euro exclusief btw bedoeld.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Aanstellen van een pool van architecten voor het verlenen van architectendiensten voor kleinere restauratieopdrachten. Met kleinere restauratieopdrachten worden de opdrachten met een bouwkostenraming onder 500.000 euro exclusief btw bedoeld. Deze selectieleidraad beschrijft de selectieprocedure om een raamovereenkomst met maximaal 8 architectenteams af te sluiten en concrete restauratieopdrachten aan architecten uit de raamovereenkomst toe te kennen. De raamovereenkomst wordt afgesloten voor vier jaar.