Nous sommes heureux de vous annoncer que la nouvelle version du portail TED sera déployée le 29 janvier 2024 (date indicative à confirmer). Vous souhaitez découvrir les nouvelles fonctionnalités, les améliorations et les incidences sur les utilisateurs? Nous vous invitons à consulter notre article pour en savoir plus sur les principaux changements et les nouvelles fonctionnalités.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługa sprzątania w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym S.A w Tarnowskich Górachna okres 3 miesięcy
Numer referencyjny: WSP-DZP-2100-5/2023
II.1.2)Główny kod CPV
90910000 Usługi sprzątania
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowych usług sprzątania pomieszczeń szpitalnych o łącznej powierzchni 13 342,71 m2 w obiektach Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. zlokalizowanych
w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej 47-51 oraz przy ul. Opolskiej 21.
2. Wykaz powierzchni przeznaczonych do sprzątania:
• Budynek główny wraz z budynkiem oddziału psychiatrii przy ul. Pyskowickiej – 11 961,08 m2
• Budynek administracji przy ul. Pyskowickiej – 807,40 m2
• Budynki przy ul. Opolskiej 21 – 574,23 m2
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
90920000 Usługi w zakresie odkażania urządzeń
85100000 Usługi ochrony zdrowia
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowych usług sprzątania pomieszczeń szpitalnych o łącznej powierzchni 13 342,71 m2 w obiektach Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. zlokalizowanych w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej 47-51 oraz przy ul. Opolskiej 21.
• Budynek główny wraz z budynkiem oddziału psychiatrii przy ul. Pyskowickiej –
11 961,08 m2
3. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem:
a) specjalistyczne sprzątanie i dezynfekcję powierzchni szpitala i sprzętów szpitalnych ,
b) całodobowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach szpitalnych,
c) transport odpadów medycznych z miejsca powstawania do miejsca składowania,
d) transport odpadów komunalnych z miejsca powstawania do miejsca składowania,
e) mycie, dezynfekcja i ścielenie łóżek pacjentów,
f) pomoc w zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych pacjentów, dekontaminacja naczyń sanitarnych,
g) transport bielizny brudnej i czystej,
h) czynności związane z gospodarką w zakresie bielizny i odzieży szpitalnej w oddziałach szpitalnych,
i) obsługa szatni i magazynów bielizny,
j) transport materiałów z Bloku Operacyjnego do Centralnej Sterylizacji i z powrotem,
k) usługi transportowe żywności,
l) usługi transportowe materiałów i sprzętów,
m) usługi transportowe materiału biologicznego pacjenta,
n) pomoc przy podnoszeniu, przenoszeniu i transporcie pacjentów,
o) udział w czynnościach związanych z gospodarką odpadami (w tym w szczególności: oznakowanie odpadów, czynności w magazynie odpadów, dekontaminacja powierzchni magazynu, dekontaminacja wózków transportowych do odpadów).
p) dbanie o stały dostęp do środków sanitarnych oraz materiałów higienicznych.