Fournitures - 172096-2023
Pologne-Wieliczka: Scories, laitier, déchets et débris ferreux
2023/S 058-172096
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa żużla wielkopiecowego mielonego
Numéro de référence: KSW/2022/EZM/122
II.1.2)Code CPV principal
14630000 Scories, laitier, déchets et débris ferreux
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem maksymalnie 4 810 ton (słownie: cztery tysiące osiemset dziesięć ton) żużla wielkopiecowego mielonego, lub innych rodzajów produktów ubocznych obróbki wysokotemperaturowej, spełniających wymogi normy PN-EN 15167-1:2007 lub o parametrach równoważnych . Zamawiający uzna następujące parametry za potwierdzające równoważność:
Właściwość: Wymaganie:
1) zawartość MgO ≤ 18%
2) zawartość S2- ≤ 2%
3) zawartość SO3 ≤ 2,5%
4) strata prażenia z korektą dotycząca utleniania siarczków ≤ 3,0%
5) zawartość chlorków* ≤ 0,10%
6) zawartość wilgoci ≤ 1,0%
7) zawartość fazy szklistej > 66,6%
8) powierzchnia właściwa ≥ 275 m2/kg
9) początek wiązania zaczynu (50% mielonego granulowanego żużla wielkopiecowego i 50% cementu porównawczego CEM I) nie może być dłuższy niż dwukrotnie w porównaniu z początkiem wiązania zaczynu wykonanego z samego cementu porównawczego
*mielony granulowany żużel wielkopiecowy może zawierać więcej niż 0,10% chlorków, ale w
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
*mielony granulowany żużel wielkopiecowy może zawierać więcej niż 0,10% chlorków, ale w tej sytuacji maksymalna zawartość chlorków powinna być deklarowana przez dostawcę.