Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Léčivý přípravek ATC skupiny L04AA23 s účinnou látkou natalizumab
II.1.2)Code CPV principal33600000 Produits pharmaceutiques
II.1.4)Description succincte:
Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dodávek léčivých přípravků ATC skupiny L04AA23 s účinnou látkounatalizumab po dobu 2 let.