Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Świadczenie usług telekomunikacyjnych
Numéro de référence: DZA.DZAZZP.2610.5.2023
II.1.2)Code CPV principal64200000 Services de télécommunications
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług telekomunikacyjnych tj. usług telefonii komórkowej w ramach sieci telefonii komórkowej, usług bezprzewodowej transmisji danych oraz telefonii stacjonarnej przez okres nie dłuższy niż 48 miesięcy od podpisania Umowy, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Umowie, w tym w szczególności w Załączniku nr 3 do Umowy