Services - 172287-2023
Roumanie-București: Services de boisement
2023/S 058-172287
Avis de marché
Services
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Servicii de regenerarea padurilor OS Bals - DS OLT 2023
Numéro de référence: 2
II.1.2)Code CPV principal
77231600 Services de boisement
II.1.4)Description succincte:
Servicii de regenerarea padurilor conform antemasuratorilor si devizelor atasate documentatiei de atribuire.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 1 194 276.26 RON
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour un seul lot
Nombre maximal de lots pouvant être attribués à un soumissionnaire: 2
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Ocolul Silvic Bals lucrari impaduriri
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Servicii de regenerarea padurilor specificate in caietul de sarcini si documentatia aferenta.
Ocolul Silvic Bals ajutorarea regenerarii naturale-impaduriri sub masiv
Lot nº: 2