Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Обявление за сключен договор № ПТО23-ДГ55-11/10.03.2023г.
II.1.2)Code CPV principal75231240 Services de réinsertion
II.1.4)Description succincte:
Предоставяне срещу възнаграждение до 10 (десет) броя лишени от свобода лица от средносписъчния брой от ЗО „Казичане“ към Затвора гр.София, за полагане на труд и извършване на обща работа.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Предоставяне срещу възнаграждение до 10 (десет) броя лишени от свобода лица от средносписъчния брой от ЗО „Казичане“ към Затвора гр. София, за полагане на труд и извършване на обща работа.