Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Avfallssystem UWS/markbehållare
Numéro de référence: HEM 2021/00071
II.1.2)Code CPV principal44613800 Conteneurs à déchets
II.1.4)Description succincte:
Uppdraget avser att täcka HEM:s behov av UWS avfallssystem med tillhörande tjänster till sina kunder.