Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka neprůstřelného osobního vybavení a příslušenství
Spisové číslo: EEAS/2020/OP/0057
II.1.2)Hlavní kód CPV35815000 Ochranné antibalistické oděvy - DA24
II.1.4)Stručný popis:
Dodávka neprůstřelných vest, ochranných vložek do neprůstřelných vest, ochranných prvků pro krk a třísla, neprůstřelných vest, které lze schovat pod oblečení, neprůstřelných přileb, cestovních tašek, neprůstřelných brýlí a recyklace/likvidace bezpečnostního vybavení.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1 250 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Zhotovitel poskytne lidské a materiální zdroje nutné k zajištění dodávky položek uvedených v následujícím neúplném seznamu: neprůstřelných vest, ochranných vložek do neprůstřelných vest, ochranných prvků pro krk a třísla, neprůstřelných vest, které lze schovat pod oblečení, neprůstřelných přileb, cestovních tašek, neprůstřelných brýlí a recyklace/likvidace bezpečnostního vybavení.
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Supply of Ballistic Personal Equipment and Accessories
Reference number: EEAS/2020/OP/0057
II.1.2)Main CPV code35815000 Garments for anti-ballistic protection - DA24
II.1.4)Short description:
Supplies of ballistic vests, hard armour plates for insertion in ballistic vests, protection elements for neck and groin, ballistic vests concealable under suit, ballistic helmets, carry bags, ballistic eyewears and recycling/disposal of security equipment.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 250 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
The contractor shall provide the human and material resources necessary to provide the supplies in the non exhaustive list below: ballistic vest, hard armour plates for insertion in ballistic vests, protection element for neck and groin, ballistic vest concealable under suit, ballistic helmets, carry bags, ballistic eyewear and recycling/disposal of security equipment.
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Suministro de equipos y accesorios personales balísticos
Número de referencia: EEAS/2020/OP/0057
II.1.2)Código CPV principal35815000 Prendas de vestir de protección antibalas - DA24
II.1.4)Breve descripción:
Suministro de chalecos antibalas, placas de blindaje duras para su inserción en chalecos antibalas, elementos de protección para cuello e ingles, chalecos antibalas ocultables bajo la ropa, cascos antibalas, bolsas de transporte, protectores de ojos y reciclado/eliminación de equipos de seguridad.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 1 250 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
El contratista deberá suministrar los recursos humanos y materiales necesarios para proporcionar los suministros que figuran en la siguiente lista no exhaustiva: material balístico, placas de blindaje duro para su inserción en chalecos antibalas, elementos de protección para el cuello y las ingles, material balístico ocultable bajo la ropa, cascos antibalas, bolsas de transporte, protectores de ojos y reciclado/eliminación de equipos de seguridad.
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Kuulikindla isikuvarustuse ja lisavarustuse tarne
Viitenumber: EEAS/2020/OP/0057
II.1.2)CPV põhikood35815000 Kuulikindlad rõivad - DA24
II.1.4)Lühikirjeldus:
Kuulikindlate vestide, kuulikindlatesse vestidesse paigaldatavate soomusplaatide, kaela ja kubeme kaitseelementide, ülikonna alla peidetavate kuulikindlate vestide, kuulikindlate kiivrite, kandekottide ja kuulikindlate prillide tarne ning turvavarustuse taaskasutus/kõrvaldamine.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 1 250 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Töövõtja pankub inim- ja materiaalseid ressursse, mis on vajalikud järgmises mittetäielikus loendis olevate esemete tarnimiseks: kuulikindlad vestid, kuulikindlatesse vestidesse paigaldatavad soomusplaadid, kaela ja kubeme kaitseelemendid, ülikonna alla peidetavad kuulikindlad vestid, kuulikindlad kiivrid, kandekotid, kuulikindlad prillid ja turvavarustuse taaskasutus/kõrvaldamine.
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Henkilökohtaisten luotisuojavälineiden ja -lisävarusteiden toimitus
Viitenumero: EEAS/2020/OP/0057
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi35815000 Luodinkestävät vaatteet - DA24
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Kohteena on luotiliivien, luotiliiveihin asetettavien kovien panssarilevyjen, kaulan ja nivusseudun suojusten, vaatetuksen alle piilotettavien luotiliivien, luotisuojakypärien, kantolaukkujen ja luotisuojasilmäsuojainten toimitukset sekä turvavarusteiden kierrätys ja hävitys.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 1 250 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Sopimusosapuolen tehtävänä on huolehtia seuraavia toimituksia (luettelo ei ole tyhjentävä) varten tarvittavista henkilöstö- ja aineellisista resursseista: luotiliivien, luotiliiveihin asetettavien kovien panssarilevyjen, kaulan ja nivusseudun suojusten, vaatetuksen alle piilotettavien luotiliivien, luotisuojakypärien, kantolaukkujen, luotisuojasilmäsuojainten toimitukset sekä turvavarusteiden kierrätys ja hävitys.
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Leverans av skottsäker personlig utrustning och tillbehör
Referensnummer: EEAS/2020/OP/0057
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod35815000 Skottsäkra plagg - DA24
II.1.4)Kort beskrivning:
Leveranser av skottsäkra västar, hårdpansarplåtar att lägga i skottsäkra västar, skyddsutrustning för hals och ljumske, skottsäkra västar som kan döljas under en kostym, skottsäkra hjälmar, bärväskor, skottsäkra glasögon samt återvinning/bortskaffande av säkerhetsutrustning.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 1 250 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Uppdragstagaren ska tillhandahålla de mänskliga och materiella resurser som krävs för att tillhandahålla varorna i den icke uttömmande förteckningen nedan: skottsäkra västar, hårdpansarplåtar att lägga i skottsäkra västar, skyddsutrustning för hals och ljumske, skottsäkra västar som kan döljas under en kostym, skottsäkra hjälmar, bärväskor, skottsäkra glasögon samt återvinning/bortskaffande av säkerhetsutrustning.